اجرای سایبان دستی ثابت

مشخصات سایبان ثابت ساخته شده توسط دیدگاهان

امروزه سایبان ها معمولا در دو نوع دستی و سایبان برقی تولید می شوند. سایبان ثابت از جمله سایبان هایی است که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده افراد قرار می گیرد. از این رو باید از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما سایبان های دستی را از مواد با کیفیت و درجه یک تولید و روانه بازار می کنیم. لازم به ذکر است که در ساختار این نوع سایبان ها از پارچه هایی با جنس نانو یا پی وی سی استفاده شده است. این پارچه ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید و باران و باد برخوردار هستند، بنابراین از آن ها می توان در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. در سایبان های پارچه ای و دستی به دلیل وزن سبک از ستون استفاده نشده است. از دیگر مشخصات این نوع سایبان های تولیدی ما می توان به سبک و ضد زنگ بودن آن ها اشاره کرد.

قیمت سایبان ثابت ارزان تر از سایبان های برقی و متحرک است!

سایبان های دستی و برقی، به دلیل طراحی خاص، از نظر قیمتی بایکدیگر متفاوت هستند. سایبان های برقی و متحرک به دلیل اینکه از یک نوع موتور جهت باز و بسته شدن سایبان در آن ها استفاده شده، قیمت بالاتری نسبت به سایبان های دستی دارند. لازم به ذکر است که در ساختار سایبان های دستی از یک میل لنگ که بر روی پیچ قرار گرفته جهت بالا و پایین بردن قسمت متحرک سایبان استفاده می شود. همچنین جهت نصب سایبان دستی به هیچ گونه سیم کشی نیاز نخواهید داشت. در حالت کلی این نوع سایبان ها از نظر اقتصادی به صرفه هستند، زیرا با صرف هزینه ای کمی می توان سایبان هایی با کیفیت خریداری و از مزایای آن بهره مند شد.

قیمت سایبان دستی ثابت

مزایای استفاده از سایبان های ثابت در حیاط و تراس

با داشتن سایبان دستی ثابت به راحتی می توان از فضای موجود در حیاط و یا تراس خود استفاده کرد. در واقع این نوع سایبان ها بهترین محافظ در برابر نور خورشید، برف و باران در تمام فصول سال محسوب می شوند. با استفاده از این نوع سایبان ها به راحتی می توان محیطی دنج و زیبا برای خود در حیاط و یا تراس خانه خود خلق کرد. همچنین می توانید با استفاده از این سایبان ها از خودرو یا برخی وسایل خود در برابر شرایط آب و هوایی مختلف محافظت کنید.

مزایای سایبان دستی ثابت

یکی از بهترین انتخاب ها برای مغازه و فروشگاه، سایبان ثابت است!

بهتر است بدانید گروه ما امروزه سایبان های دستی را در اشکال و اندازه های مختلف تولید و روانه بازار می کند. در واقع ما بنا به نیازهای مشتریان با استفاده از دستگاه های مجهز و با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان انواع سایبان های با کیفیت را تولید می کنیم. تمامی سایبان های تولیدی ما از مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و برف و باران برخوردار هستند. همچنین شیب سایبان ثابت به راحتی قابل تنظیم است، از اینرو می توانید به دلخواه و بر حسب نیاز شیب سایبان را تنظیم کنید. از دیگر خصوصیات بارز این نوع سایبان ها می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد.

با توجه به خصوصیات ذکر شده این سایبان ها بهترین گزینه جهت استفاده در مغازه و فروشگاه ها محسوب می شوند. در واقع سایبان های دستی یکی از اصلی ترین و ضروری ترین تجهیزات جهت بهره برداری از مغازه هایی که مشرف به سمت آفتاب هستند، به شمار می آیند. همچنین سایبان های دستی در فروشگاه ها و مغازه ها بهترین وسیله جهت تبلیغات هستند. در واقع شما با صرف هزینه ای کمتر به راحتی می توانید از مغازه خود در برابر اشعه نور خورشید، برف و باران محافظت کنید.

فروش سایبان دستی ثابت

دیدگاهان، نمایندگی فروش انواع سایبان ثابت در ایران

با انتخاب گروه حرفه ای سایبان دیدگاهان به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد، زیرا هدف اصلی ما تولید و عرضه انواع سایبان ها با بالاترین کیفیت است. در صورتی که قصد خرید انواع سایبان های دستی را دارید جای هیچ گونه نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت، چرا که ما نمایندگی فروش انواع سایبان ثابت در سراسر ایران را داریم. با انتخاب گروه حرفه ای و نام آشنای ما به راحتی می توانید انواع سایبان های دستی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری کنید. به جرات می توان گفت با خرید از ما به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد، چرا که هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان عزیز به بهترین شکل است.

5/5 - (3 امتیاز)