سایبان زنجیری چیست؟

سایبان زنجیری چیست؟

سایبان زنجیری یک نوع سایبان برقی است که ویژگی های خاص خود را دارد. در قسمت بدنه این مدل سایبان، زنجیری به دور موتور وصل است. در واقع چرخش این زنجیرها سبب باز و بسته شدن سایبان می شود، به همین دلیل اسم این نوع سایبان ها را سایبان های زنجیری گذاشته اند.

از ویژگی های بارز این نوع سایبان ها این است که از آن ها می توان به عنوان المان تبلیغاتی استفاده کرد.

این مدل سایبان جزء سایبان های پرقدرت به حساب می آید. به همین دلیل از این سایبان برای مکان های مختلف از قبیل نمایشگاه ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها و … استفاده می کنند. در واقع استفاده از این نوع سایبان برای مکان های با تردد بالا بسیار مناسب است.

تولید سایبان زنجیری برقی و دستی با کیفیت بالا

ما با تولید انواع مختلف سایبان زنجیری توانسته ایم پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران باشیم. تنوع محصولات ما بسیار زیاد است. ما با استفاده از انواع مختلف لوازم جانبی از قبیل پارچه، موتور، یراق آلات و … توانسته ایم تنوع محصولات خود را افزایش دهیم. کیفیت محصولات برای ما بسیار اهمیت دارد. به همین خاطر در تولید از متریال درجه یک استفاده می کنیم. در مجموعه ما، سایبان های زنجیری را در دو نوع برقی و دستی تولید می شود.

رنج قیمت محصولات ما با توجه به کیفیتی که دارند، متفاوت است. قیمت سایبان های برقی نسبت به سایبان های دستی بیشتر می باشد. اما قیمت این نوع سایبان ها در مقابل کارایی و امکاناتی که دارند بسیار ناچیز است. ما با بهره گیری از نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته توانسته ایم سطح کیفیت محصولات خود را بالا ببریم. شما می توانید با خیالی آسوده سایبان برقی و یا دستی مورد نظر خود را از مجموعه ما تهیه کنید.

تولید سایبان زنجیری

میزان مصرف برق سایبان زنجیری

امروزه با توجه به در معرض خطر قرار گرفتن منابع تجدیدناپذیر، توجه مردم به میزان مصرف برق بیش از پیش شده است. به همین دلیل یکی از دغدغه های کاربران میزان مصرف برق سایبان های زنجیری می باشد.

لازم است بدانید که، میزان مصرف برق موتور سایبان برقی بسیار ناچیز است. در واقع هیچ کدام از موتورهای ساید و یا توبلار با توان بالا، هزینه ساز نیستند.

سایبان های برقی تأثیر قابل توجهی بر کاهش مصرف انرژی دارند. با نصب سایبان زنجیری می توان گرمای کمتری را در تابستان و سرمای کمتری را در زمستان احساس کرد. این امر سبب کاهش مصرف انرژی خواهد شد. در واقع با نصب سایبان از ورود تابش نور خورشید، باران، برف، باد و گرمای شدید به داخل جلوگیری می کنیم. این امر مانع از اتلاف انرژی خواهد شد. نصب سایبان برقی کمک شایانی به بهینه سازی مصرف انرژی دارد.

کاربرد بالای سایبان زنجیری در مغازه ها و فروشگاه ها

سایبان زنجیری از نظر کارایی جزء بهترین سایبان های موجود در بازار است. زنجیرهای بکار رفته در ساختار این نوع سایبان مقاومت بسیار بالایی دارند. از رایج ترین کاربرد این نوع سایبان استفاده از آن برای انواع مغازه ها و فروشگاه ها است. معمولا مغازه ها و فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر وجود دارند. و اغلب آن ها به سایبان نیاز دارند.
این مدل سایبان مانع از ورود نور آفتاب، رطوبت، باران، برگ درختان، باد و … به داخل مغازه یا فروشگاه می شود. در واقع نصب این نوع سایبان مانع از ایجاد هر گونه مزاحمتی برای صاحبان کسب و کار خواهد شد. از طرفی امکان چاپ تبلیغات بر روی این مدل سایبان ها وجود دارد. سایبان های زنجیری به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارند از اثر تبلیغاتی بسیار مطلوبی برخوردار هستند.
تنوع در رنگ روکش از دیگر مزایای این مدل سایبان به حساب می آید. انتخاب رنگ چادر زنجیری باید مطابق با دکوراسیون محل نصب باشد. تنوع رنگ چادر پاسخگوی نیازهای متنوع کاربران است زیرا برخی مشاغل از یک رنگ به خصوصی استفاده می کنند.

کاربرد سایبان زنجیری

تولید چادرهای زنجیری با تنوع بالای طرح و رنگ

تنوع بالای طرح و رنگبندی چادرهای زنجیری یکی از مشخصه های اصلی مجموعه ما است. ما با تولید متنوع توانسته ایم پاسخگوی نیازهای متفاوت کاربران عزیز خود باشیم. در محصولات ما دست شما برای انتخاب باز است. شما می توانید برحسب فضایی که در اختیار دارید رنگ و طرح چادر زنجیری را انتخاب کنید.
در نظر داشته باشید که هر کدام از جنس های چادرهای زنجیری کارایی مخصوص به خود را دارند. از عوامل موثر بر انتخاب نوع جنس چادر زنجیری می توان به شرایط جوی منطقه اشاره کرد، به همین دلیل انتخاب رنگ، جنس و طرح چادر اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می توانید از طریق مشاوره با نیروهای متخصص مجموعه ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)