سایبان مفصلی چیست؟

سایبان مفصلی یکی از جدیدترین سایبان های تولید شده می باشد که از زیبایی خاصی برخوردار است. در ساختار این نوع سایبان ها بازوهایی جمع شونده تعبیه شده است که به کمک آن ها سایبان ها باز و بسته می شوند. این نوع سایبان ها بهترین گزینه جهت استفاده در مکان هایی با بارندگی بسیار زیاد محسوب می شوند. از مزیت های مهم و اصلی این نوع سایبان ها می توان به متحرک بودن آن ها اشاره کرد.

باز و بسته شدن سایبان های مفصلی به صورت های مختلفی شکل می گیرد. در یک حالت برای باز کردن این نوع سایبان ها از موتور برقی استفاده می شود. همچنین ممکن است باز و بسته شدن بازوهای سایبان توسط نیروی انسانی و یا  توسط اهرم صورت گیرد. این نوع سایبان با نام های دیگری همچون فنری، بازویی، برقی و … در بین افراد شناخته شده است. سایبان های مفصلی از نظر مکانیسم جمع شوندگی و باز شوندگی دارای سه مدل سایبان دستی بازویی، برقی و هوشمند هستند.

مزایای استفاده از سایبان های مفصلی

بهتر است بدانید استفاده از سایبان های مفصلی مزایای بسیاری را به دنبال دارد. این نوع سایبان بدون محدودیت و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند. تنوع در رنگبندی نیز از دیگر مزیت های سایبان مفصلی است. همچنین این سایبان ها را می توان به سادگی نصب کرد. سایبان های مفصلی را به راحتی می توانید با دکوراسیون مغازه ‌ها هماهنگ کنید. از دیگر مزایای این نوع سایبان ها امکان استفاده از روکش ‌های مختلف بر روی آن ها است. به گونه ای که می توان از روکش های فلکسی، پی وی سی و پارچه ای برای این نوع سایبان ها استفاده کرد.

بر روی این سایبان ها به راحتی می توان تبلیغات را انجام داد. در ضمن از سایبان های مفصلی می توان در زوایا و ابعاد مختلف استفاده کرد، زیرا این نوع سایبان ها به راحتی تغییر وضعیت می دهند. زوایای سایبان بازویی را  می توان در کمترین زمان ممکن تغییر داد. زیبایی منحصر بفرد و فوق العاده نیز از دیگر ویژگی های بارز سایبان مفصلی است. همچنین این نوع سایبان ها از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند. یکی دیگر از مزیت های آن ها این است که در تمام طول سال بدون دغدغه می توانید از آن ها استفاده کنید.

مزایای سایبان مفصلی

طراحی و تولید انواع سایبان مفصلی در کارخانه دیدگاهان

سایبان مفصلی امروزه در انواع و مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. گروه حرفه ای ما انواع سایبان ها را با بالاترین کیفیت تولید می کنند. کارشناسان و متخصصان حرفه ای ما توانسته اند انواع سایبان های مفصلی را به بهترین شکل طراحی کنند. بخش های مختلف سایبان توسط کارشناسان در کنار یکدیگر قرار داده شده و به صورت حرفه ای مونتاژ می شوند. کارشناسان و طراحان ما از تجهیزات ویژه و خاصی در اجرای سایبان های مفصلی استفاده می کنند، از اینرو سایبان های ما از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند.

ارائه انواع بازوها و مفصل آرنجی سایبان های برقی

گروه نام آشنای دیدگاهان علاوه بر عرضه انواع مختلف سایبان برقی انواع بازوها و مفصل آرنجی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند. متخصصان ما با تکیه بر دانش و تخصص خود این نوع بازوها را با بالاترین کیفیت تولید می کنند. شما می توانید انواع بازوها و مفصل آرنجی را با بهترین قیمت از گروه نام آشنای ما خریداری کنید.

انواع سایبان مفصلی

تفاوت میان بازوی مفصلی سیم بکسلی و تسمه ای

بهتر است بدانید منظور از بازو در سایبان های برقی قطعه ای فلزی با حرکت آرنجی است. این بازوها با توجه به نحوه اتصال فنرهایی که داخل آن ها قرار دارد به سه دسته تقسیم می شوند. این انواع مختلف شامل بازوی مفصلی سیم بکسلی، بازوی مفصلی تسمه ای و بازوی مفصلی زنجیری هستند. در بازوی مفصلی سیم بکسلی به منظور اتصال فنرها از سیم بکسل استفاده می شود.

این مدل از مقاومت بالایی در برابر باد و سرما برخوردار است. همچنین بازوی مفصلی سیم بکسلی نیز قیمت ارزان تری نسبت به بقیه مدل ها دارد. بازوی مفصلی تسمه ای نیز نوع دیگری از بازوها است که در کشورمان ایران کمتر استفاده می شود. در بازوی مفصلی تسمه ای از تسمه پلاستیکی جهت اتصال فنرها استفاده شده است.

تفاوت سایبان مفصلی و بازوی مفصلی

مزایای استفاده از بازوی مفصلی زنجیری

بازوی مفصلی زنجیری از مزایا و قابلیت های بسیاری برخوردار است. این نوع بازوهای مفصلی را می توان در تمامی مناطق آب و هوایی استفاده کرد، زیرا این مدل مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل جوی دارد. همچنین بازوی مفصلی زنجیری یکی از محکم ترین مدل بازوها به شمار می آید. گروه نام آشنای ما این مدل از بازوها را با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کنند.

همچنین تعمیر سایبان بازویی یا همان سایبان مفصلی نیز توسط گروه دیدگاهان انجام می پذیرد.

5/5 - (2 امتیاز)