سایبان ورزشگاه

سایبان ورزشگاه

استادیوم محلی جهت برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی است از اینرو هواداران و شرکت کنندگان از همه جای کشور برای مشاهده مسابقات به استادیوم می آیند. سایبان ورزشگاه از هواداران و بازدیدکنندگان در برابر تابش مستقیم نورخورشید، بارش باران و بارش برف محافظت می کند. این سایبان برقی، محیطی مناسب را برای هواداران فراهم می کند تا از نزدیک و در کمال آرامش شاهد مسابقات باشند.

استادیوها برای رفاه حال تماشاچیان باید این تجهیزات را داشته باشند. این نوع سایبان ها علاوه بر نقش محافظتی که دارند در افزایش زیبایی نمای ورزشگاه بسیار موثر هستند. این سازه ها به گونه ای طراحی شده اند که باد به راحتی در آن ها جریان داشته باشد. در واقع سایبان های ورزشگاه کششی هستند.

این نوع سایبان با جلوگیری از تابش اشعه خورشید سبب کاهش دما در فصل تابستان می شود. سایبان ورزشگاه در دو نوع ثابت و برقی در بازار موجود هستند. قیمت سایبان های برقی نسبت به دستی گران تر است. شما باید خرید سایبان را برحسب بودجه ای که در اختیار دارید، انجام دهید. نصب این مدل سایبان ها در ایجاد فضایی مناسب جهت تماشای مسابقات کمک شایانی خواهد کرد.

سایبان چادری ورزشگاه

سایبان ورزشگاه از ساختار کششی و طراحی بسیار زیبا و منظم برخوردار است. از طرفی مقاومت این نوع سازه برای پوشش دهانه های بزرگ ورزشگاه بسیار مناسب می باشد. این نوع سایبان ها به عنوان سایبان چادری بهترین گزینه به حساب می آیند. سایبان چادری در طرح ها و مدل های مختلف موجود است. این سایبان را می توان در دو نوع ثابت و یا برقی خریداری کرد. نصب این نوع سازه در کنترل دمای داخلی استادیوم نقش موثری دارد. از طرفی این نوع سازه موقع بارش برف و باران سبب گرم نگه داشتن هوای داخل می شود.

مزایای سایبان ورزشگاه

ویژگی و عملکرد خاص سایبان ورزشگاه سبب افزایش استفاده از آن در استادیوم های ورزشی شده است. نصب این نوع سایبان مزایای ویژه ای به همراه دارد. محافظت از تماشاگران و دوستداران ورزش در برابر نور آفتاب، بارش باران و برف از ویژگی های بارز این نوع سایبان است. با نصب این نوع سایبان می توان سبب ایجاد سایه و فضای خنک در فصول گرم سال شد.

از طرفی سایبان های ورزشگاه در محافظت از تجهیزات ورزشگاه از قبیل صندلی ها، دوربین ها، تلویزیون ها و سایر تجهیزات ورزشی نقش موثری دارند. با نصب سایبان در ورزشگاه می توان تا حدود زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری کرد.

نصب سایبان در استادیوم در جلب رضایتمندی تماشاچیان نقش بسزایی دارد، از اینرو تعداد بیشتری از مخاطبان جذب ورزشگاه خواهند شد. نصب سایبان استادیوم راهی موثر برای جذب تبلیغات و سودآوری بیشتر است. همچنین امکان نوپردازی متنوع بر روی این سایبان ها وجود دارد.

ویژگی های سازه پارچه ای ورزشگاه

از ویژگی های بارز سایبان ورزشگاه می توان به وزن سبک آن ها اشاره کرد. این نوع سایبان ها نسبت به سایبان های سنتی وزن بسیار کمی دارند. سازه پارچه ای ورزشگاه به دلیل دارا بودن دهانه بزرگ فضای بسیار زیادی را پوشش می دهد، بنابراین استفاده از این سازه برای استادیوم های با دهانه بزرگ بهترین گزینه به حساب می آید.

پارچه سازه های استادیوم از نوع غشایی شفاف هستند، به همین دلیل این نوع سازه توانایی عبور یکنواخت نور را دارد. شما می توانید با استفاده از نورافکن زیبایی سازه و استادیوم را در شب چند برابر کنید. به جرات می توان گفت زیبایی این سازه در شب بسیار خیره کننده است.

از دیگر ویژگی های سازه پارچه ای ورزشگاه این است که از قابلیت بازدارندگی آتش و ایمنی برخوردار هستند. در واقع این نوع سایبان ها ضد حریق می باشند. از طرفی سطح غشا این نوع سازه قابل زهکشی است. در اینصورت آب باران و برف به راحتی تخلیه می شود.

طراحی سازه پارچه ای

سایبان استادیوم ورزشی برای ایجاد محیطی مناسب و حفاظت شده جهت آسایش و رفاه بیشتر تماشاگران در طرح های متنوع تولید می شود. طرح های متنوع سازه پارچه ای کاربردهای مختلفی دارند. از طرح های متنوع سازه پارچه ای می توان به آرک قوسی، آلاچیق های چند قله یا آرک طره ای اشاره کرد. طرح های مذکور بهترین کاربرد را برای فضای ورزشگاه دارند.

سایبان چادری ورزشگاه

هزینه سایبان ورزشگاه

فاکتورهای متعددی بر هزینه سایبان ورزشگاه ها موثر هستند. با در نظر گرفتن عوامل مختلفی از قبیل مساحت استادیوم، برقی و یا دستی بودن سایبان، نوع پارچه سایبان و جنس متریال بکار رفته در ساخت سایبان می توان میزان هزینه های لازم را برآورد کرد. با توجه به نوسانات ارز و شرایط اقتصادی موجود قیمت ها ثابت نیستند. لازم است قبل از خرید و نصب سایبان از قیمت روز آن مطلع شوید. برای اطلاع از هزینه ها کافی است تا با ما در دیدگاهان غرب تماس حاصل فرمایید.

4.6/5 - (13 امتیاز)