قطعات سایبان دستی دیدگاهان

تامین تمامی قطعات سایبان دستی در ایران

قطعات سایبان دستی یا برقی چیزی نیست که بتوانید آن را از ابزار فروشی نزدیک خانه تان تهیه کنید! این قطعات تنها در فروشگاه های مخصوص فروش سایبان یافت می شوند. مجموعه دیدگاهان برای ارائه خدمات مربوط به سایبان، کامل ترین مجموعه قطعات سایبان دستی را به  مشتریان عزیز ارائه می دهد. اگر مدتی است که به دنبال قطعه به خصوصی می گردید و نمی توانید آن را بیابید، دیدگاهان مشکل شما را حل خواهد کرد.

قطعات سایبان های دستی شامل موارد زیر هستند:

  • یراق تنظیم کننده شیب سایبان
  • میل لنگ
  • میله های پشتیبانی
  • پارچه روکش
  • اسکلت

فروش انواع قطعات سایبان دستی به سراسر ایران در کمترین زمان

در صورتی که خارج از تهران سکونت دارید، یا سایبان را برای شهری خارج از تهران احتیاج دارید، دیدگاهان غرب با ارسال قطعات به تمامی نقاط کشور، نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف خواهد کرد. خوش بختانه با افزایش خرید های اینترنتی، اعتماد مردم به خریدهای اینترنتی از شهر های غیر محل سکونت خود افزایش یافته و این نوع خرید امری رایج به شمار می رود. فروشگاه دیدگاهان، قطعات سایبان دستی را برای مشتریان گرامی در تمامی شهرهای ایران در زمانی کوتاه فراهم خواهد آورد.

طراحی و اجرای انواع سایبان دستی ثابت نیز توسط متخصصان دیدگاهان انجام می شود.

فروش انواع قطعات سایبان دستی

تنظیم شیب سایبان دستی در نگهداری قطعات تاثیرگذار است!

نحوه نگهداری قطعات سایبان دستی در طول عمر آن ها موثر است. اگر می خواهید عمر مفید قطعات سایبان را افزایش دهید، باید نکاتی را رعایت کنید. سایبان وسیله ای است که خود به خود در معرض عوامل آسیب زای گوناگونی قرار میگیرد. یک سایبان دائما با تابش مستقیم و طولانی مدت نور آفتاب، وزش باد و بارش باران و برف سر و کار دارد. تمامی این عوامل فرسایشی محسوب می شوند و خود به خود قطعات سایبان را دچار آسیب می کنند. اما شما می توانید با تنظیم شیب سایبان متناسب با موقعیت، این فرسایش را تا میزان قابل توجهی کند کنید.

تنظیم شیب سایبان های دستی بر خلاف اینکه ممکن است سخت به نظر برسید، کاری بسیار آسان است. سایبان های دستی جدید به گونه ای طراحی می شوند تا برای باز و بسته کردن و تنظیم شیب نیاز به انرژی زیادی نداشته باشند و با سایبان برقی متفاوت است. تنظیم شیب سایبان های دستی جدید معمولا توسط هندلی که در کنج سایبان نصب شده صورت می گیرند. این نوع از هندل ها مخصوص سایبان هایی هستند که مجهز به قطعه ای با نام مفصل تنظیم شیب می باشند. در مدل های دیگر سایبان دستی، پیچ مخصوصی روی اتصال بازو و بدنه سازه قرار گرفته که به کمک آچار آلن می توان آن را باز و بسته کرد. با این کار می توان شیب سایبان را روی مقدار مورد نظر تعیین کرد.

کیفیت بالای قطعات سایبان دستی

کیفیت بالای اسکلت آلومینیومی سایبان های دستی

اگرچه نمی توان یک قطعه به خصوص را در سایبان به عنوان قطعه اصلی معرفی کرد و همه قطعات در کنار هم می توانند نقش یک سایبان را ایفا کنند، اما اسکلت سایبان به طور قطع یکی از کلیدی ترین قطعات است. اسکلت سایبان های دستی اغلب از جنس آلومینیومی تهیه می شود. کیفیت بالای اسکلت بیش از هر قطعه دیگری در یک سایبان ضامن کارایی و دوام آن است. ترکیبات به کار رفته در اسکلت، فرایند تولید و پیچ و مهره های به کار رفته در اسکلت، کیفیت نهایی آن را تعیین می کنند. مجموعه دیدگاهان با استفاده از با کیفیت ترین اسکلت های آلومینیومی در سایبان ها، محصولی با دوام و مقاوم را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

ضد آب بودن قطعات سایبان دستی

ضد آب بودن قطعات سایبان های دستی و مقاومت در برابر گرما

همان طور که پیش تر ذکر شد، قرار گیری دائمی سایبان ها در برابر تابش مستقیم آفتاب یا بارش باران و برف، می توان باعث فرسایش آن ها شود. هر چه مقاومت قطعات سایبان در برابر تابش آفتاب، آفتاب و آب بیشتر باشد، قطعات عمر مفید بالاتری خواهند داشت. ضد آب بودن قطعات سایبان برای مبارزه با خاصیت فرسایش بالای آب ضروری است. از طرفی اگر قطعات در برابر گرما مقاومت کافی نداشته باشند، اشعه آفتاب و گرمای بالا نیز به سرعت بازده قطعات را کاهش خواهد داد. بنابراین هنگام تهیه قطعات سایبان دستی لازم است تا به مقاوم بودن آن ها توجه داشته باشید. مجموعه دیدگاهان با فروش قطعات سایبان مقاوم در برابر آب و گرما، سعی در ارائه با دوام ترین محصولات به مشتریان عزیز خود را دارد. با خرید از ما یک تجربه شیرین را برای خود رقم بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)