سایبان دستی خودرو در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

سایبان دستی خودرو در همه مکان ها از قبیل تفریحی، مسکونی، تجاری و اداری قابل استفاده است. سایبان خودرو به عنوان محافظ در برابر عوامل جوی نامناسب برای انواع مختلف ماشین کاربرد دارد. سایبان خودرو در انواع مختلف در بازار موجود است. این نوع سایبان دستی را در مدل و جنس های مختلف تولید می کنند.

امروزه اغلب ساختمان های مسکونی فاقد پارکینگ هستند به همین خاطر با نصب سایبان می توان فضای امنی برای خودرو ایجاد کرد. سایبان خودرو برای محافظت از یک یا چند خودرو کاربرد دارد. بنابراین مراکز و اداراتی که به پارکینگ بزرگ نیاز دارند، می توانند از سایبان خودرو استفاده کنند.

تولید سایبان دستی خودرو با کیفیت بالا در ابعاد دلخواه شما

مجموعه ما در زمینه تولید سایبان دستی در انواع مختلف از جمله سایبان دستی خودرو از سابقه طولانی برخوردار است. طراحان حرفه ای ما با بهره گیری از دانش روز و تخصص کافی انواع سایبان خودرو را تولید می کنند. این نوع سایبان، جزو سایبان برقی به شمار نمی آید اما کیفیت بالایی دارد. زیرا کیفیت محصولات برای ما بسیار اهمیت دارد. از این رو نیروهای ما با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و متریال با کیفیت به تولید سایبان خودرو اقدام می کنند.

ما مطابق با نیاز شما انواع سایبان را تولید می کنیم. بنابراین شما می توانید براساس نیاز خود ابعاد سایبان را تعیین کنید. مشاوران متخصص دیدگاهان به شما کمک خواهند کرد تا ابعاد سایبان را به طور دقیق مشخص کنید. ما برای شما خریدی مطمئن و آسان را فراهم خواهیم کرد.

فروش سایبان دستی خودرو

فروش انواع سایبان های دستی ماشین به سراسر ایران

ما محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهیم. مجموعه ما برای رفاه حال مشتریان قادر است سایبان دستی خودرو را به سراسر ایران ارسال کند. کاربران در هر کجای ایران که باشند می توانند محصول مورد خود را سفارش دهند.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوران ما در بخش فروش به شما کمک خواهند کرد تا سایبان دستی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. ابعاد سایبان باید با ابعاد ماشین شما تناسب داشته باشد. همچنین نوع پارچه سایبان باید متناسب با آب و هوای منطقه انتخاب شود. در نهایت محصول مورد نظر در اسرع وقت به شما تحویل داده خواهد شد.

محافظت از رنگ خودرو به کمک سایبان

نور آفتاب به مرور زمان سبب رنگ پریدگی خودرو می شود. این امر در کاهش قیمت خودرو موثر خواهد بود. از این رو کاربران به دنبال راه چاره ای جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به خودرو هستند. استفاده از سایبان دستی خودرو بهترین گزینه برای این کار است.

سایبان خودرو به گونه ای طراحی شده است که سبب حفظ خودروی شما در برابر نور آفتاب، باران، برف و … می شود. از این رو با نصب سایبان خودرو می توانید فضای امنی را برای خودروی خود ایجاد کنید. سایبان خودرو مانع از ایجاد هزینه های اضافی جهت تعمیر خودرو خواهد شد.

مقاومت بالای سایبان دستی خودرو

مقاومت بالای پارچه سایبان خودرو در برابر باران و برف

سایبان دستی خودرو از طراحی خاصی برخوردار است. برای تولید این نوع سایبان از متریال با کیفیت استفاده می شود. یکی از متریال مهم سایبان خودرو پارچه است. برای ساخت سایبان خودرو از پارچه های مختلف استفاده می کنند. نوع پارچه باید با شرایط جوی منطقه تناسب داشته باشد. در این صورت طول عمر و دوام سایبان افزایش پیدا خواهد کرد. جنس پارچه سایبان خودرو به گونه ای است که در برابر شرایط جوی نامناسب بسیار مقاومت دارد. محصولات ما به دلیل استفاده از متریال اورجینال بسیار با کیفیت هستند. شما می توانید با انتخاب مجموعه ما به مدت زمان طولانی از کارایی سایبان خودرو بهره مند شوید.

نحوه محاسبه ابعاد سایبان دستی خودرو چگونه است؟

یکی از مهم ترین مراحل جهت سفارش سایبان دستی خودرو تعیین ابعاد آن است. برای اندازه گیری ابعاد سایبان به 3 فاکتور نیاز داریم:

  1. دهنه سایبان
  2. بازشو سایبان
  3. ارتفاع نصب سایبان

منظور از دهنه سایبان میزانی از سایبان است که روی دیوار نصب می شود. معمولا دهنه سایبان 3 تا 6 متر است.

بازشو سایبان همان میزان بازشوندگی آن از محل نصب به طرف جلو می باشد. معمولا میزان بازشوندگی سایبان 2.5 تا 3 متر است.

از دیگر فاکتورهای مهم، ارتفاع نصب سایبان می باشد. در نظر داشته باشید هر چقدر سایبان بالاتر نصب شود، سایه کمتری ایجاد می کند.

5/5 - (1 امتیاز)