نگاهی بر مزایای سایبان فروشگاه

سایبان فروشگاه یا سایبان مغازه، مزیت های بسیاری را برای کاربران دارد. سایبان های فروشگاه بهترین گزینه جهت تبلیغات محسوب می شوند زیرا از قابلیت چاپ طرح یا لوگو بر خوردار هستند. صاحبان مغازه می توانند خدمات و محصولات خود را با چاپ بر روی پارچه این سایبان ها در معرض دید همه قرار دهند. در واقع بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی به راحتی می توانید محصولات خود را به همه معرفی کنید. این کار تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و افزایش درآمد دارد.

از دیگر مزیت های استفاده از سایبان فروشگاه جلوگیری از اتلاف انرژی است. استفاده از این نوع سایبان موجب می شود تا بتوانید در مصرف انرژی به طور قابل توجهی صرفه جویی کنید. در واقع مهم ترین کارایی سایبان های فروشگاه حفظ دمای داخل مغازه به بهترین شکل ممکن است. با نصب این نوع سایبان فروشگاه و مغازه شما در فصل تابستان خنک و در فصل زمستان نیز گرم می ماند. دیگر مزیت مهم این نوع سایبان، زیباسازی محلی است که سایبان در آن نصب می شود.

در واقع نصب این نوع سایبان افزایش زیبایی در دکوراسیون خارجی را به دنبال دارد. همچنین به راحتی می توان رنگ سایبان را با رنگ دکوراسیون داخلی مغازه ترکیب کرد. این کار با ایجاد هماهنگی بیشتر جذابیت و زیبایی خاصی را در محیط مورد نظر به وجود می آورد.  قابلیت کنترل از راه دور از دیگر ویژگی های مدل های برقی این نوع سایبان است. شما می توانید از داخل مغازه یا فروشگاه تنها با فشار دادن یک دکمه بر روی ریموت، سایبان را باز و بسته کنید.

مدل های مختلف سایبان فروشگاه

برای سایبان فروشگاه از چه نوع پارچه ای استفاده کنیم؟

یکی از مهم ترین و ضروری ترین قسمت های این سایبان، پارچه به کار رفته در آن است. امروزه در ساخت این نوع سایبان ها از پارچه هایی با جنس مختلف استفاده می شود. بهتر است جنس پارچه متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه مورد نظر انتخاب شود. برای مثال روکش پی وی سی بهترین گزینه جهت استفاده در شهرهای دارای بارندگی بسیار زیاد است. بارش زیاد باران تأثیر منفی بر روی روکش های پی وی سی ندارد زیرا دارای خاصیت ضد آب هستند.

برای مناطقی با بارندگی کم و آب و هوای بسیار گرم بهتر است در ساخت سایبان فروشگاه از پارچه های برزنتی استفاده کنید. پارچه های برزنتی در کنار مقاومت بالا از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند. از اینرو خرید آن ها از نظر اقتصادی بسیار مناسب و به صرفه است. همچنین روکش های نانو گزینه مناسبی برای مناطقی هستند که نصف سال در آن ها بارندگی زیاد و نصف سال نیز هوای منطقه گرم می باشد. در بین جنس های مختلف روکش پی وی سی با استقبال بیشتری مواجه شده است.

به هر اندازه که پارچه سایبان از کیفیت بالایی برخوردار باشد، دوام و طول عمر بالایی دارد. با خرید از مجموعه نام آشنای ما آسوده خیال باشید که پارچه های سایبان از جنس هایی با کیفیت و با دوام ساخته شده اند. در واقع با یک انتخاب حرفه ای می توانید تا سال ها خود را از خرید دوباره سایبان های فروشگاه بی نیاز سازید.

عوامل تأثیر گذار بر هزینه نصب سایبان فروشگاه

عوامل و فاکتورهای متعددی بر روی هزینه نصب سایبان فروشگاه تأثیر گذار هستند. یکی از این عوامل مهم و تأثیر گذار برقی بودن یا نبودن سایبان است. از آنجا که سایبان برقی به تخصص و زمان بیشتری جهت نصب نیازمند هستند، هزینه نصب آن ها در مقایسه با مدل های غیر برقی بیشتر می باشد. از دیگر عوامل مهم بر روی هزینه نصب این نوع سایبان ها متراژ آن ها است. نصب و مونتاژ سایبان های کوچک تر راحت تر است. به هر اندازه که متراژ سایبان بیشتر باشد، جهت نصب آن به نیرو و زمان بیشتری نیاز می باشد. داشتن امکانات جانبی همچون نصب سنسور نیز هزینه نصب این نوع سایبان ها را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

هزینه نصب سایبان فروشگاه

نگاهی بر مدل های مختلف سایبان مغازه و فروشگاه

سایبان فروشگاه در حالت کلی در دو نوع برقی و دستی تولید و نصب می شود. این دو مدل دارای شباهت های بسیاری با یکدیگر هستند. با این تفاوت که مدل دستی فاقد موتور است. از اینرو باز و بسته شدن آن از راه دور و از طریق ریموت امکانپذیر نیست. امروزه اغلب افراد از سایبان های برقی برای فروشگاه ها و مغازه خود استفاده می کنند، چرا که از کاربری راحت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

سایبان برقی فروشگاه از اجزای مختلفی همچون موتور، ریموت، بازوها و سنسورها تشکیل شده است. موتور یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای سایبان های برقی است که آن را از مدل دستی متمایز می سازد. همچنین قرار دادن سنسورها در سایبان های برقی موجب می شود تا سایبان به صورت کاملا اتوماتیک عمل کند. یکی از کاربردی ترین سنسورهایی که در سایبان های بازویی نصب می شود، سنسور باد است.

وجود این سنسور در سایبان های برقی موجب می شود تا سایبان در موقع وزش باد شدید به صورت اتوماتیک جمع شود. این قابلیت از آسیب و صدمه به قسمت های مختلف سایبان جلوگیری می کند. از دیگر سنسورهای مورد استفاده در سایبان برقی می توان به سنسور نور اشاره کرد. وجود این سنسور موجب می شود تا سایبان به صورت اتوماتیک در موقع طلوع خورشید باز و در هنگام غروب خورشید بسته شود.

5/5 - (1 امتیاز)