سایبان هوشمند و ویژگی های آن

معرفی سایبان هوشمند و ویژگی های آن

سایبان هوشمند همان گونه که از نامش پیداست به صورت هوشمندانه و با بهره گیری از ساختار پیشرفته، فضای مناسبی را برای شما ایجاد می کند. این نوع سایبان در مکان های مختلف قابل استفاده است. در واقع سایبان های هوشمند با طراحی خاصی که دارند، مانع از تابش مستقیم نور آفتاب می شوند.
برای استفاده از این نوع سایبان باید از تجهیزات الکترونیکی بسیار مدرن استفاده کنید. قطعات الکترونیکی بسیار هوشمندانه سایبان را باز و بسته می کنند. این نوع سایبان از حسگر یا سنسورهای تشخیص آفتاب و یا سایه برخوردار است. برای عملکرد صحیح تمامی قسمت های این سایبان به منبع قدرت مناسبی نیاز است. منبع قدرت برای این نوع سایبان برقی باید برق مورد نیاز تمامی قطعات الکترونیکی این سایبان را تأمین کند.

تولید و اجرای تخصصی انواع سایبان هوشمند

ما با بهره گیری از تیم حرفه ای و مجرب به تولید انواع مختلف سایبان هوشمند اقدام می کنیم. ما با داشتن سابقه طولانی در زمینه تولید انواع مختلف سایبان توانسته ایم اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم. سایبان های تولیدی سایبان دیدگاهان از قابلیت استفاده آسان برخوردار هستند. در واقع استفاده از سایبان های هوشمند برخلاف ظاهر پیچیده ای که دارند بسیار راحت و آسان است.
از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما اجرای تخصصی سایبان های هوشمند می باشد. اجرای این نوع سایبان ها با توجه به ساختاری که دارند کار هر کسی نیست. نیروهای ما در زمینه نصب سایبان برقی هوشمند از تخصص و تجربه کافی برخوردار هستند. نصب اصولی سایبان در افزایش دوام و کارایی آن نقش بسزایی دارد. شما می توانید به راحتی نصب این نوع سایبان را به مجموعه ما بسپارید.

آشنایی با قطعات و ابزارآلات سایبان های هوشمند

سایبان هوشمند مانند هر نوع سایبان دیگری از قطعات مختلفی تشکیل شده است. اما این نوع سایبان به نسبت سایر سایبان ها، قطعات الکترونیکی بیشتری دارد. با استفاده از تجهیزات مدرن می توان بستری مناسب جهت کارایی این نوع سایبان فراهم کرد. این نوع سایبان به دلیل دارا بودن حسگر یا سنسور، بسیار هوشمند است. به طوری که روشنی و تاریکی هوا را به راحتی اندازه می گیرد. پس از اندازه گیری میزان نور محیط سایبان به طور اتوماتیک باز و یا بسته می شود.
از قطعات بکار رفته در ساخت این نوع سایبان ها می توان به پیچ تنظیم زاویه، صفحه پلیت موتور، سازه سایبان، پلی کربنات، میکروسوئیچ، گیربکس و … اشاره کرد. ساختار این نوع سایبان به گونه ای است که قابلیت برنامه ریزی دارد. شما می توانید طبق برنامه مشخص و میزان نیاز به سایه در طول روز از سایبان استفاده کنید. می توان گفت استفاده از این نوع سایبان ها بسیار راحت است.

تامین قطعات سایبان هوشمند

تأمین تمامی قطعات و ارائه خدمات تعمیرات سایبان هوشمند

یکی از دغدغه های کاربران تهیه قطعات سایبان هوشمند است. زیرا قطعات این نوع سایبان ها به راحتی پیدا نمی شوند. مجموعه ما خدمات متنوع خود را براساس نیازهای شما ارائه می دهد.

از ویژگی های بارز مجموعه ما تأمین تمامی قطعات سایبان های هوشمند است.

در صورت نیاز به راحتی می توانید قطعه مورد نظر خود را از ما تهیه کنید. ما با ارائه قطعات اورجینال سعی در جلب رضایت شما عزیزان داریم.
از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما تعمیر سایبان های هوشمند است. ساختار این نوع سایبان ها بسیار پیچیده است. بنابراین تعمیر آن ها کار هر کسی نیست. اگر تعمیر سایبان های هوشمند به دست فرد غیر متخصص انجام شود، احتمال آسیب سایر قطعات هست. در این صورت هزینه های تعمیر زیادتر است. حتی در مواردی کارایی سایبان از بین خواهد رفت. توصیه ما به شما این است که تعمیر سایبان های هوشمند را به دست متخصصان مجموعه ما بسپارید.

امکان نصب سنسور نور و باران روی سایبان های برقی

سایبان هوشمند امکانات ویژه ای دارد که سبب تمایز آن از سایر سایبان ها شده است. در واقع در این نوع سایبان ها امکاناتی ویژه مشاهده خواهید کرد. شما می توانید سنسور نور و یا سنسور باران را بر روی این نوع سایبان نصب کنید. ماژول حسگر نور و یا باران قطعات سخت افزاری هستند که بر روی سایبان های برقی نصب می شوند.
نصب سنسور باران این امکان را برای شما فراهم می کند که سایبان با حس قطرات باران فعال شود. همچنین نصب سنسور نور باعث می شود سایبان به تابش نور خورشید واکنش نشان دهد. ساخت این نوع سایبان با بهره گیری از تکنولوژی جدید سبب آسودگی بیشتر خاطر شما عزیزان شده است. شما می توانید با خاطری آسوده در محیط های باز میز و صندلی بچینید و نیازی به جمع کردن وسایل در طول روز نداشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)