کاربردهای سایبان پاساژ

سایبان  پاساژ

آیا فروشگاه شما جلوی پاساژ قرار دارد و نور خورشید به محصولاتتان آسیب وارد کرده است؟ بهترین گزینه برای رفع این مشکل نصب سایبان پاساژ و جلوگیری از تابش آفتاب به فروشگاه شما است.

مزایا و کاربردهای سایبان پاساژ

  • مهمترین کاربرد هر سایبانی ایجاد سایه و فضایی خنک تر است. برخی از فروشگاه های پاساژ در قسمت جلوی آن قرار دارند و در بخش زیادی از روز آفتاب گیر هستند در نتیجه دمای داخلی آن ها بسیار بالا می رود. با نصب سایبان برقی برای این فروشگاه ها، مشکل گرم شدن بیش از حد آن ها حل خواهد شد.
  • باد و گرد و خاک ممکن است اجسامی را به هر طرف پرتاب کنند. در فروشگاه هایی که نمای شیشه سکوریت دارند برخورد هر جسمی باعث شکسته شدن آن می شود. سایبان پاساژ به راحتی می تواند به عنوان یک مانع برای شیشه فروشگاه عمل کند.
  • مشتریان دوست دارند محصولات فروشگاه پاساژ را از نمای بیرون آن تماشا کنند. نصب سایبان پاساژ آن ها را از تابش آفتاب و بارش باران حفظ خواهد کرد.
  • فروشگاه هایی که پنجره رو به بیرون دارند می توانند از سایبان پنجره استفاده کنند.
  • در پاساژهای روباز سایبان از ملزومات اصلی آن ها به حساب می آید.
  • استفاده از سایبان برقی در طرح های هندسی مختلف باعث زیباتر شدن فضای آن می شود و در جلب مشتری بیشتر مؤثر خواهد بود.
  • سایبان پاساژ می تواند حفاظ خوبی جهت درب ورودی پاساژ باشد.
  • در برخی از پاساژها برای خلق نمای بهتر از راه پله در بیرون از ساختمان استفاده می کنند که مسلما برای محفوظ ماندن از مخاطرات جوی نیاز به سایبان است.

تنظیم زاویه شیب سایبان پاساژ

حرکت خورشید از شرق به غرب باعث تغییر زاویه تابش آفتاب می شود و موجب می گردد در طول روز آفتاب با زاویه های مختلفی به پنجره فروشگاه پاساژ بتابد. برای حل این معضل می توانید از سایبان برقی با قابلیت تنظیم شیب استفاده کنید. سایبان های برقی به کمک ریموت کنترل قادر به تنظیم شیب به میزان دلخواه شما هستند.

سایبان پاساژ ثابت

برای پاساژ های روباز، می توان از هر دو نوع سایبان ثابت و متحرک استفاده کرد.

سایبان های ثابت به طور کامل فضای باز پاساژ را پوشش می دهند و روکش آن ها از پارچه مقاوم، فایبرگلاس و یا پلی کربنات است.

پارچه های مقاوم محافظ خوبی جهت انواع شرایط آب و هوایی به حساب می آیند اما روکش های فایبرگلاس در مناطقی که بارندگی بیشتر است به کار می روند. شما می توانید در این نواحی با انتخاب روکش شفاف به زیبایی پاساژ بیافزایید.

روکش های پلی کربنات و فایبرگلاس هر دو در مدل های شفاف و نیمه شفاف تولید می شوند. روکش پلی کربنات در برابر ضربه و آتش از مقاومت بیشتری برخوردار است ولی گران تر است.

علاوه بر این موارد، سایبان کششی ثابت هم نمای جذابی به پاساژ می بخشد زیرا در انواع طرح های هندسی پیاده سازی می شود.

سایبان پاساژ ثابت

سایبان پاساژ متحرک

جهت استفاده سایبان متحرک برای پاساژ روباز، می توان از مدل برقی و دستی بهره برد اما مدل برقی گزینه بهتری است زیرا به کمک کنترل از راه دور قابل تنظیم است.

سایبان های متحرک در هر زمانی که مد نظر شما باشد می توانند باز و بسته شوند و در نتیجه در مواقعی که شرایط آب و هوایی مساعد است می توانید آن را جمع کنید. جهت بالا رفتن طول عمر سایبان پاساژ متحرک می توانید از نوع بازویی فول باکس استفاده کنید که کلیه قطعات سایبان در هنگام جمع شدن داخل باکس قرار گیرد.

سایبان عمودی

سایبان پاساژ عمودی گزینه ایده آلی برای ویترین فروشگاه های بیرون پاساژ و پنجره فروشگاه ها است. این سایبان به صورت عمودی بالا و پایین می شود و شیب آن قابل تنظیم است. با چاپ تبلیغات و برند فروشگاه خود روی سایبان عمودی می توانید مشتری بیشتری جذب کنید.

تنظیم زاویه شیب سایبان پاساژ

نکاتی جهت خرید سایبان پاساژ

برای خرید سایبان برقی توجه داشته باشید که فقط از شرکت های معتبر تولید سایبان که دارای کادر مجرب و با تجربه هستند و قطعات اورجینال با گارانتی معتبر به شما تحویل می دهند خرید کنید. مسلما قطعات غیر اورجینال نه تنها طول عمر کمتری دارند بلکه عملکرد مطلوبی نیز نخواهند داشت.

بهتر است جهت پایین آوردن هزینه تمام شده جهت نصب سایبان، سفارش خود را به صورت عمده ای ثبت کنید. همچنین نوع نیازی که به سایبان پاساژ دارید را در هنگام سفارش مد نظر قرار دهید.

5/5 - (1 امتیاز)